Serdecznie zapraszamy na koncert pod tytułem „Po Niebie, Po Ziemi”, który odbędzie się w Centrum Macierz Polonii w Woli Więcławskiej pod Krakowem dnia 15 sierpnia.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 14:00, kiedy zostanie wciągnięta na maszt flaga Polski. Po czym odprawiona zostanie Msza Święta w Intencji Ojczyzny. Następnie przed zebranymi gośćmi, a w szczególności najmłodszymi zaprezentują się policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego, Kryminalistycznego, Pododdziału Kontr-terrorystycznego a także opiekunowie piesków policyjnych.

Kolejną z atrakcji będzie prezentacja Fiatów 126p biorących udział w „Wielkiej Wyprawie Maluchów” na trasie Bielsko Biała – Monte Carlo – Kraków.

Zabawy i prezentacje przygotowane przez zaproszonych gości potrwają do godziny 17:00, kiedy rozpocznie się koncert „Po Niebie, Po Ziemi”.

Przez cały czas wydarzenia o Państwa podniebienia zadbają druhowie z OSP Wola Więcławska, Winiarze Jurajscy oraz pracownicy hotelu Galaxy. Zabawę swoją obecnością uświetni również Pan Jacek Kozioł.

W trakcie pikniku zapraszamy na stoisko Władysława Pateckiego – pasjonata starych polskich samochodów.

Planowany jest również pokaz balonów, który przewidywany jest na godzinę 18:30
a wydarzenie zakończy koncert Orkiestry „Korzkiew”.

Możliwość dojazdu na uroczystość zabytkowym Autobusem MPK tzw. „Ogórkiem”. Odjazd w dniu 15 sierpnia, godzina 13:20 z przystanku MPK „Teatr Słowackiego” przy ul. Basztowej. W sprawie rezerwacji miejsc prosimy o kontakt mailowo: recepcja@patecki.pl lub telefonicznie pod numerem: 12 415 77 77.

Ze względu na budowę autostrady S7, dojazd do CMP z trasy E7 przy starej aptece na Zerwanej (zjazd).

Lokalizacja:
Centrum Macierz Polonii
ul. Polonijna 22
Wola Więcławska

Categories: Aktualności